Parodykite man skaitančią šeimą ir aš jums parodysiu žmones, kurie keičia pasaulį.Napoleonas Bonapartas

Draugystės bibliotekoje praktiką atliko praktikantė Erika

Vasario 19 dieną Draugystės bibliotekoje praktiką baigė šaunioji Erika. Paskaitykite, ką ji sako apie laiką, praleistą bibliotekoje.

Skaityti daugiau...

Paroda „Mūsų darbeliai tau, miela šalele“

Šie metai ypatingi visai Lietuvai, todėl vaikų lopšelyje-darželyje ,,Rūta“ nuo sausio mėnesio 22 dienos iki kovo mėnesio 11 dienos  vyksta Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui skirtas projektas „Mūsų darbeliai tau, miela šalele“.

Skaityti daugiau...

Leidinių paroda, skirta Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui

Kviečiame visus švęsti Lietuvos šimtmetį kartu su Marijampolės miesto Draugystes biblioteka! Šiai ypatingai progai atrinkta knygų ekspozicija, atspindinti Lietuvos šimtmečio kelią.

Skaityti daugiau...
GALERIJA
Knygnešio dienos minėjimas ir filmo peržiūra
INFORMACIJA

               

TRUMPA INFORMACIJA APIE PROGRAMĄ

2007-2013 m. Europos kaimynystės ir partnerystės priemonės Lietuvos, Lenkijos ir Rusijos bendradarbiavimo per sieną programos tikslas – skatinti ekonominį ir socialinį vystymąsi ES bei Rusijos pasienio regionuose, sprendžiant bendras problemas ir iššūkius, bei skatinant bendradarbiavimą tarp kaimyninių tautų. Pagal šią Programą ne pelno siekiančios organizacijos iš Lietuvos ir Lenkijos pasienio regionų kartu su partneriais iš Kaliningrado srities įgyvendina bendrus projektus, kuriuos iš dalies finansuoja ES.

TRUMPA INFORMACIJA APIE EUROPOS SĄJUNGĄ

Europos Sąjunga yra sudaryta iš 28 valstybių narių, kurios nusprendė palaipsniui suvienyti savo žinias, išteklius ir likimus. Per 50 plėtros metų jos kartu sukūrė stabilumo, demokratijos ir tvarios plėtros zoną, tuo pačiu išlaikydamos kultūrų įvairovę, toleranciją ir asmens laisves. Europos Sąjunga yra įsipareigojusi dalintis savo pasiekimais ir savo vertybėmis su šalimis ir tautomis už savo ribų.