Parodykite man skaitančią šeimą ir aš jums parodysiu žmones, kurie keičia pasaulį.Napoleonas Bonapartas

Gegužės 3 dieną, 17:00 – Ronaldo Reagano klubo diskusija „Šimtmečio asmenybės: Antanas Smetona“

Ronaldo Reagano klubo diskusija „Šimtmečio asmenybės: Antanas Smetona“ Draugystės bibliotekoje su dr. Stasiu Šedbaru, dr. Irena Jakubavičiene ir Loreta Jastramskiene.

Skaityti daugiau...

Balandžio 26 dieną, 16:00 – Jono Vito Augustaičio poezijos knygos „Gyvenimo verpetuose“ pristatymas

Skaitytojų klubas „Obuolys nuo obels“ Nacionalinę Lietuvos bibliotekų savaitę pasitiks ypatingai – balandžio 26 dieną, 16:00 vyks poeto, prozininko, inžinieriaus ir Draugystės bibliotekos skaitytojo Jono Vito Augustaičio poezijos rinkinio „Gyvenimo verpetuose“ pristatymas. Dalyvaus autorius. 

Skaityti daugiau...

Netradicinė lietuvių kalbos pamoka Draugystės bibliotekoje

Tikriausiai nerastume vaiko, kuris nebūtų užaugęs klausantis nuostabių Hanso Kristiano Anderseno pasakų, todėl paminėti autoriaus gimimo dienos pirmadienio rytą į netradicinę lietuvių kalbos pamoką Draugystės bibliotekoje susirinko Jono Totoraičio progimnazijos antrokai.

Skaityti daugiau...
GALERIJA
Atidarymo akimirka
INFORMACIJA

               

TRUMPA INFORMACIJA APIE PROGRAMĄ

2007-2013 m. Europos kaimynystės ir partnerystės priemonės Lietuvos, Lenkijos ir Rusijos bendradarbiavimo per sieną programos tikslas – skatinti ekonominį ir socialinį vystymąsi ES bei Rusijos pasienio regionuose, sprendžiant bendras problemas ir iššūkius, bei skatinant bendradarbiavimą tarp kaimyninių tautų. Pagal šią Programą ne pelno siekiančios organizacijos iš Lietuvos ir Lenkijos pasienio regionų kartu su partneriais iš Kaliningrado srities įgyvendina bendrus projektus, kuriuos iš dalies finansuoja ES.

TRUMPA INFORMACIJA APIE EUROPOS SĄJUNGĄ

Europos Sąjunga yra sudaryta iš 28 valstybių narių, kurios nusprendė palaipsniui suvienyti savo žinias, išteklius ir likimus. Per 50 plėtros metų jos kartu sukūrė stabilumo, demokratijos ir tvarios plėtros zoną, tuo pačiu išlaikydamos kultūrų įvairovę, toleranciją ir asmens laisves. Europos Sąjunga yra įsipareigojusi dalintis savo pasiekimais ir savo vertybėmis su šalimis ir tautomis už savo ribų.