Parodykite man skaitančią šeimą ir aš jums parodysiu žmones, kurie keičia pasaulį.Napoleonas Bonapartas

Komiksų dirbtuvės

Lapkričio mėnesį Draugystės bibliotekoje vyko kūrybinių dirbtuvių serija, kurios metu jaunuoliai mokėsi kurti komiksus. Dalyviai susipažino su komiksų istorija, piešimo technikomis, herojų jausmų vaizdavimu, kūrė bendrus ir individualius vieno puslapio komiksus bei išmoko pagaminti savo komiksų zinus.

Skaityti daugiau...

Protmūšis „Istorija kitaip: ko nežinai apie moteris?“ Draugystės bibliotekoje

Lapkričio 2-ąją sukako 100 metų, kai Lietuvoje moterims suteikta teisė balsuoti per rinkimus. Prisimenant reikšmingą moterų indėlį į Lietuvos valstybės kūrimą lapkričio 15 dieną Draugystės biblioteka organizavo Lygių galimybių plėtros centro inicijuotą protmūšį „Istorija kitaip: ko nežinai apie moteris?“

Skaityti daugiau...

Šiaurės šalių literatūros savaitė 2018 Draugystės bibliotekoje

Šiaurės šalių literatūros savaitė – ilgiau nei 20 metų trunkantis kultūros projektas, kurio tikslas yra skleisti skaitymo džiaugsmą, literatūrą ir šiaurietišką pasakojimo tradiciją. Šiemet Šiaurės šalių literatūros savaitės metu vaikai, paaugliai ir suaugusieji bus kviečiami susipažinti su literatūriniais herojais. 

Skaityti daugiau...
GALERIJA
Knygnešio dienos minėjimas ir filmo peržiūra
INFORMACIJA

               

TRUMPA INFORMACIJA APIE PROGRAMĄ

2007-2013 m. Europos kaimynystės ir partnerystės priemonės Lietuvos, Lenkijos ir Rusijos bendradarbiavimo per sieną programos tikslas – skatinti ekonominį ir socialinį vystymąsi ES bei Rusijos pasienio regionuose, sprendžiant bendras problemas ir iššūkius, bei skatinant bendradarbiavimą tarp kaimyninių tautų. Pagal šią Programą ne pelno siekiančios organizacijos iš Lietuvos ir Lenkijos pasienio regionų kartu su partneriais iš Kaliningrado srities įgyvendina bendrus projektus, kuriuos iš dalies finansuoja ES.

TRUMPA INFORMACIJA APIE EUROPOS SĄJUNGĄ

Europos Sąjunga yra sudaryta iš 28 valstybių narių, kurios nusprendė palaipsniui suvienyti savo žinias, išteklius ir likimus. Per 50 plėtros metų jos kartu sukūrė stabilumo, demokratijos ir tvarios plėtros zoną, tuo pačiu išlaikydamos kultūrų įvairovę, toleranciją ir asmens laisves. Europos Sąjunga yra įsipareigojusi dalintis savo pasiekimais ir savo vertybėmis su šalimis ir tautomis už savo ribų.