Knygos yra magija, kurią galima visur pasiimti su savimiStephen King

Vaikų ir tėvų plenero „KURKIME KARTU“ paroda

2017-10-31

Spalio 4 dieną Draugystės bibliotekoje atidaryta Marijampolės vaikų lopšelio-darželio ugdytinių dailės darbų paroda. Joje eksponuojami   priešmokyklinės grupės „Pelėdžiukai“ vaikų ir jų tėvų darbai, sukurti plenero „Kurkime kartu“ metu. Į parodos atidarymą susirinko būrys vaikų, jų tėveliai ir mokytojai. Parodos dalyviams grojo dainuojamosios poezijos bardas Rimantas Lekeckas.

 

Marijampolės vaikų  lopšelio-darželio ,,Rūta” ,,Pelėdžiukų” priešmokyklinio ugdymo grupėje prieš dešimt metų buvo pradėtas vykdyti projektas ,,Mano šeimos savaitė“. Tai bendras tėvų, vaikų ir pedagogų projektas, kuriuo siekiama glaudžios ir darnios šeimų ir pedagogų sąveikos. Vaikų šeimoms skiriama savaitė. Jie visi kartu gamina plakatus, pristatančius šeimas. Prieš miegą skaitomos vaikų mėgstamos knygos. Grupėje gali apsilankyti artimiausi šeimų nariai.

Praeitais mokslo metais, t.y. šių metų pavasarį, pedagogei Daivai Brazaitienei kilo idėja, apibendrinant visos, dešimtmetį trukusios, projektinės veiklos rezultatus, organizuoti šeimų plenerą ,,Kurkime kartu“. Gražioje Šunskų seniūnijos Alenskų sodyboje vaikai tapė paveikslus kartu su mamom, tėčiais, sesėm, broliais. Plenero data neatsitiktinai buvo pasirinkta mokslo metų pabaiga, nes gegužė - šeimų mėnuo.

Šiuose šeimų tapybos darbuose, kuriuose vyrauja gamta ir šeimų nuotaikos – tai galimybė ir suteikta proga savo esatį išreikšti kitaip.

Sveikiname visus, organizavusius, dalyvavusius ir kūrusius plenere ,,Kurkime kartu“. Labai džiaugiamės, kad šių nuostabių darbų eksponavimui pasirinkote būtent Draugystės biblioteką!

 

Paroda Draugystės bibliotekoje veikia iki lapkričio 11 dienos.