Žvelgdama praeitin, kaskart žaviuosi literatūros galia kurti gyvenimą. Jei šiandien vėl būčiau jauna ir ieškočiau savęs šiame pasaulyje, tai daryčiau skaitydama – taip pat kaip ir jaunystėje.Maya Angelou

Rugsėjo mėnesio skaitytojų klubo „Obuolys nuo obels“ susitikimas

2018-09-28

Rugsėjo mėnesį po vasaros atostogų vėl susitiko Draugystės bibliotekos skaitytojų klubas „Obuolys nuo obels“. Susirinkę klubiečiai ne tik dalijosi savo atostogų prisiminimais, bet ir traukė lietuvių liaudies dainas, deklamavo poeziją, vaišinosi pačių keptais pyragais.

Taip pat, Draugystės bibliotekos vedėja Danutė Lukšienė klubo nariams pristatė Marijampolės savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo programos projektą „Susitikime bibliotekoje: renkuosi būti sveikas", įgyvendinamą P. Kriaučiūno viešosios bibliotekos.  Šiuo projektu siekiame sveikatinimo iniciatyvomis paskatinti sveiką gyvenseną bendruomenėse.  Lankytojai bibliotekoje turi galimybę pasimatuoti kraujospūdį, susipažinti su Marijampolės visuomenės sveikatos biuro iniciatyvomis, sveikos gyvensenos užsiėmimais Marijampolės mieste bei paskaityti leidinių apie sveikatą iš bibliotekos knygų fondo.

Sekantis klubo susitikimas – SPALIO 25 dieną. Jo metu Marijampolės kraštotyros muziejaus muziejininkas, kraštotyrininkas, aktyvus visuomenės veikėjas Arūnas Kapsevičius pristatys parodą „Marijampolė-tautos atgimimo sostinė“.

Kviečiame!