Žvelgdama praeitin, kaskart žaviuosi literatūros galia kurti gyvenimą. Jei šiandien vėl būčiau jauna ir ieškočiau savęs šiame pasaulyje, tai daryčiau skaitydama – taip pat kaip ir jaunystėje.Maya Angelou

Paroda "Skamba, aidi Kalėdų varpelis"

2018-01-05

Visi turime tą kaimyną, kuris Kalėdinę dvasią jaučia itin stipriai ir namus papuošia taip gausiai, kad maža nepasirodo visiems aplinkiniams.
Šiemet Draugystės biblioteka didžiavosi tapusi šiuo kaimynu – bibliotekoje buvo eksponuojama Kalėdinių papuošimų paroda "Skamba, aidi Kalėdų varpelis", sukurta Marijampolės savivaldybės ikimokyklinio ir pradinio ugdymo įstaigų ugdytinių, jų tėvų ir pedagogų. Parodą organizavo Marijampolės lopšelio-darželio „Rūta“ auklėtoja Jūratė Kanapickienė.

Parodoje dalyvavo 76 kūrėjai iš 9 savivaldybės įstaigų. Gausiausias būrys dalyvių, vaikų, jų tėvų, pedagogų ir darbuotojų, susirinko iš Marijampolės lopšelio-darželio „Rūta“. Taip pat labai aktyviai dalyvavo Marijampolės „Šaltinėlio“ ir „Rasos“ lopšeliai-darželiai.  

Sausio 5 dieną Draugystės bibliotekoje vyko baigiamasis renginys, į kurį susirinko dalyvavusių įstaigų atstovai, „Rūtos“ darželio auklėtinės pristatė kalėdinį šokį ir padainavo. 

Džiaugiamės šauniu bendradarbiavimu su lopšeliu-darželiu „Rūta“ bei dėkojame visiems dalyviams!

Ši paroda buvo akcijos „Knygų Kalėdos“ Draugystės bibliotekoje dalis.