Žvelgdama praeitin, kaskart žaviuosi literatūros galia kurti gyvenimą. Jei šiandien vėl būčiau jauna ir ieškočiau savęs šiame pasaulyje, tai daryčiau skaitydama – taip pat kaip ir jaunystėje.Maya Angelou

NAUJIENOS

2018-05-02 | Gegužės mėnesio renginiai Draugystės bibliotekoje

Gegužės mėnesį Draugystės bibliotekoje: ekspertų diskusija apie Antaną Smetoną, Europrotų turnyras, skaitytojų klubo „Obuolys nuo obels“ susitikimas.

Skaityti daugiau...

2018-05-01 | Gegužės 3 dieną, 17:00 – Ronaldo Reagano klubo diskusija „Šimtmečio asmenybės: Antanas Smetona“

Ronaldo Reagano klubo diskusija „Šimtmečio asmenybės: Antanas Smetona“ Draugystės bibliotekoje su dr. Stasiu Šedbaru, dr. Irena Jakubavičiene ir Loreta Jastramskiene.

Skaityti daugiau...

2018-04-24 | Balandžio 24-27 d. Draugystės bibliotekoje vyksta akcija „Mikrokompiuteriai. Begalybė galimybių“

Ką bendro turi mikrokompiuteris ir bananas? 
Atsakymus į šį ir kitus klausimus apie mikrokompiuterius sužinosite bei įdomius projektus išbandyti galėsite akcijos „Begalybė galimybių“ metu.

Skaityti daugiau...

2018-04-13 | Balandžio 26 dieną, 16:00 – Jono Vito Augustaičio poezijos knygos „Gyvenimo verpetuose“ pristatymas

Skaitytojų klubas „Obuolys nuo obels“ Nacionalinę Lietuvos bibliotekų savaitę pasitiks ypatingai – balandžio 26 dieną, 16:00 vyks poeto, prozininko, inžinieriaus ir Draugystės bibliotekos skaitytojo Jono Vito Augustaičio poezijos rinkinio „Gyvenimo verpetuose“ pristatymas. Dalyvaus autorius. 

Skaityti daugiau...

2018-04-11 | Netradicinė lietuvių kalbos pamoka Draugystės bibliotekoje

Tikriausiai nerastume vaiko, kuris nebūtų užaugęs klausantis nuostabių Hanso Kristiano Anderseno pasakų, todėl paminėti autoriaus gimimo dienos pirmadienio rytą į netradicinę lietuvių kalbos pamoką Draugystės bibliotekoje susirinko Jono Totoraičio progimnazijos antrokai.

Skaityti daugiau...