Vaikystėje ir paauglystėje knygos mane išgelbėjo nuo nevilties – tada įsitikinau, kad kultūra yra aukščiausia vertybė.Simone de Beauvoir

NAUJIENOS

2018-05-30 | Klubo „Obuolys nuo obels“ susitikimas: Meno terapija

Gegužės 24 dieną Draugystės bibliotekoje įvyko paskutinis  skaitytojų klubo „Obuolys nuo obels" susitikimas prieš vasaros petrauką. Šį kartą susirinkusieji susipažino su biblioterapija ir dailės terapija.

Skaityti daugiau...

2018-05-10 | Šeimų Europrotų turnyras Draugystės bibliotekoje

Europe Direct Marijampolė informacijos centras ir Draugystės biblioteka suvienijo jėgas švenčiant Europos dieną – ji buvo paminėta šeimų Europrotų turnyru. Europos diena – kasmetinė tarptautinė šventė, simbolizuojanti taiką ir vienybę.

Skaityti daugiau...

2018-05-08 | Diskusija „Šimtmečio asmenybės: Antanas Smetona“

Gegužės 3 dieną Draugystės bibliotekoje vyko ypatingas renginys, skirtas visiems, neabejingiems Lietuvos istorijai – Ronaldo Reagano klubo diskusija „Šimtmečio asmenybės: Antanas Smetona“. 

Skaityti daugiau...

2018-05-07 | Nacionalinės Lietuvos bibliotekų savaitės 2018 renginiai Draugystės bibliotekoje

2018 metų balandžio 23–29 dienomis, Nacionalinės bibliotekų savaitės metu, kaip ir kasmet, Lietuvos bibliotekose buvo rengiami knygų pristatymai, susitikimai su skaitytojais, bendruomene, veikė kūrybinės laboratorijos. Susipažinkite su bibliotekų savaite Draugystės bibliotekoje.

Skaityti daugiau...

2018-05-03 | Gegužės 9 d. – Europrotų turnyras Draugystės bibliotekoje

Europe Direct Marijampolė ir Draugystės biblioteka kviečia dalyvauti Šeimų Europrotų turnyre, skirtame Europos dienai - gegužės 9-ajai. Registruokitės jau dabar parašydami į FB Europe Direct Marijampolė arba el.paštu marijampole@eudirect.lt. 

Skaityti daugiau...