Knyga turi būti kirvis, tinkantis iškirsti jūrai, kuri mumyse užšaloFranz Kafka

NAUJIENOS

2018-09-28 | Rugsėjo mėnesio skaitytojų klubo „Obuolys nuo obels“ susitikimas

Rugsėjo mėnesį po vasaros atostogų vėl susitiko Draugystės bibliotekos skaitytojų klubas „Obuolys nuo obels“. Susirinkę klubiečiai ne tik dalijosi savo atostogų prisiminimais, bet ir traukė lietuvių liaudies dainas, deklamavo poeziją, vaišinosi pačių keptais pyragais.

Skaityti daugiau...

2018-09-27 | Europos kalbų diena su J. Totoraičio progimnazijos moksleiviais

Rugsėjo 26 dieną  Europos Sąjungoje švenčiama Europos kalbų diena. Jos metu įvairiais renginiais švenčiama Europos kalbų įvairovė ir skatinamas kalbų mokymasis. Europos kalbų dieną Draugystės bibliotekoje paminėjome netradiciniu edukaciniu užsiėmimu kartu su Marijampolė J. Totoraičio progimnazijos šeštokais.

Skaityti daugiau...

2018-09-21 | Šv. Cecilijos gimnazijos ir VVKKC meno mokyklos mokinių piešinių paroda „Spalvų žaismas“

Rugsėjo 20 dieną Draugystės bibliotekoje atidaryta Šv. Cecilijos gimnazijos ir VVKKC meno mokyklos mokinių piešinių paroda „Spalvų žaismas“.

Skaityti daugiau...

2018-09-07 | Kalvarijos socialinės globos namų fotografijų paroda „Lietuvos takai takeliai“

Rugsėjo 4 dieną Draugystės bibliotekoje atidaryta Kalvarijos socialinės globos namų gyventojų ir darbuotojų fotografijų paroda „Lietuvos takais takeliais“. Paroda bibliotekoje veikia iki rugsėjo 20 dienos.

Skaityti daugiau...

2018-08-27 | RUGSĖJO MĖNESIO RENGINIAI

Po karštos vasaros kviečiame grįžti į biblioteką – ne tik pasiimti knygų ilgesniems rudens vakarams, bet ir pasižiūrėti parodų ar apsilankyti po vasaros atostogų sugrįžtančiame skaitytojų klubo „Obuolys nuo obels“ susitikime.

Skaityti daugiau...