Žvelgdama praeitin, kaskart žaviuosi literatūros galia kurti gyvenimą. Jei šiandien vėl būčiau jauna ir ieškočiau savęs šiame pasaulyje, tai daryčiau skaitydama – taip pat kaip ir jaunystėje.Maya Angelou

NAUJIENOS

2017-02-13 | VASARIO MĖNESIO RENGINIAI

Vasaris – trumpiausias metų mėnuo, bet tai nereiškia, kad nieko nespėsime nuveikti! Susipažinkite, kokie renginiai vasarį vyks Draugystės bibliotekoje.

Skaityti daugiau...

2017-02-11 | Programos „eTwinning“ tarptautinio projekto „Obuolys“ paroda

Sausio 23 d. Draugystės bibliotekoje, bendradarbiaujant su Marijampolės lopšeliu-darželiu „Rūta“, atidaryta programos „eTwinning“ tarptautinio projekto „Obuolys“ paroda, kurioje eksponuojami 5 bendradarbiaujančių šalių vaikų kūrybos darbai. 

Skaityti daugiau...

2017-02-10 | MANOGILE.LT MOKYMAI

Draugystės bibliotekoje (Draugystės g. 5, Marijampolė) vasario 13 dieną, 11:00 valandą vyks paslaugų sistemos „Gilė“ mokymai, kurių metus sužinosite kaip seklaruoti skaitiklių rodmenis, sumokėti, pakeisti planą ir teikti paraiškas www.manogile.lt savitarnos svetainėje.

Skaityti daugiau...

2017-01-18 | Tarptautinio savanorio paskaita

Sausio 17 dieną Draugystės bibliotekoje viešėjo svečiai iš Kauno miesto savivaldybės Vinco Kudirkos viešosios bibliotekos Šilainių filialo – savanoris Mattia Fortunati, filialo vedėja Ilona Paškevičiūtė bei organizacijos “A.C. Patria” savanoriškos veiklos mentorė Birutė Daugėlienė.

Skaityti daugiau...

2016-12-30 | „KNYGŲ KALĖDOS“ DRAUGYSTĖS BIBLIOTEKOJE

Akcijos „Knygų Kalėdos“ metu Draugystės biblioteka kvietė bendruomenę dovanoti knygas, susiburti bibliotekoje bei smagiai laukti Kalėdų. Gruodžio mėnesį čia buvo organizuotos leidinių ir vaikų dailės darbų parodos bei surengtas spektaklis.

Skaityti daugiau...