Žvelgdama praeitin, kaskart žaviuosi literatūros galia kurti gyvenimą. Jei šiandien vėl būčiau jauna ir ieškočiau savęs šiame pasaulyje, tai daryčiau skaitydama – taip pat kaip ir jaunystėje.Maya Angelou

NAUJIENOS

2018-04-19 | Gegužės 3 dieną, 17:00 – Ronaldo Reagano klubo diskusija „Šimtmečio asmenybės: Antanas Smetona“

Ronaldo Reagano klubo diskusija „Šimtmečio asmenybės: Antanas Smetona“ Draugystės bibliotekoje su dr. Stasiu Šedbaru, dr. Irena Jakubavičiene ir Loreta Jastramskiene.

Skaityti daugiau...

2018-04-13 | Balandžio 26 dieną, 16:00 – Jono Vito Augustaičio poezijos knygos „Gyvenimo verpetuose“ pristatymas

Skaitytojų klubas „Obuolys nuo obels“ Nacionalinę Lietuvos bibliotekų savaitę pasitiks ypatingai – balandžio 26 dieną, 16:00 vyks poeto, prozininko, inžinieriaus ir Draugystės bibliotekos skaitytojo Jono Vito Augustaičio poezijos rinkinio „Gyvenimo verpetuose“ pristatymas. Dalyvaus autorius. 

Skaityti daugiau...

2018-04-11 | Netradicinė lietuvių kalbos pamoka Draugystės bibliotekoje

Tikriausiai nerastume vaiko, kuris nebūtų užaugęs klausantis nuostabių Hanso Kristiano Anderseno pasakų, todėl paminėti autoriaus gimimo dienos pirmadienio rytą į netradicinę lietuvių kalbos pamoką Draugystės bibliotekoje susirinko Jono Totoraičio progimnazijos antrokai.

Skaityti daugiau...

2018-04-03 | Draugystės bibliotekoje praktiką atliko praktikantas Daumantas

Kovo 30 Draugystės bibliotekoje praktiką baigė talentingas komunikacijų studentas Daumantas. Apie laiką praleistą Draugystės bibliotekoje jis sako:

Skaityti daugiau...

2018-04-03 | Balandžio mėnesio renginiai Draugystės bibliotekoje

Į Draugystės biblioteką kartu su pavasariu atkeliauja nauji renginiai – knygos pristatymas, paroda, mikrokompiuterių užsiėmimai ir atnaujinta komiksų skaitykla!

Skaityti daugiau...

  1 2 3 4 5 6 7