Knyga turi būti kirvis, tinkantis iškirsti jūrai, kuri mumyse užšaloFranz Kafka

ŠILTOS KLUBO KALĖDOS DRAUGYSTĖS BIBLIOTEKOJE

2018-12-27

Prieššventinę savaitę Draugystės bibliotekoje šurmuliavo baigiamasis 2018 metų skaitytojų klubo „Obuolys nuo obels“ susitikimas.

Vakarėlis prasidėjo per metus įvykusių klubiečių susitikimų apžvalga: buvo prisimintos džiugios, įdomios, prasmingos akimirkos. Vėliau pristatėme ir diskutavome apie ateinančių metų klubo renginius, kokios temos būtų įdomios visiems nariams. 2019 metais klubo lankytojų laukia daug puikių ir įdomių susitikimų – susipažinsime su žydų kultūra Marijampolėje, pristatysime klubo narių veiklas, kviesime įdomią patirtį turinčius žmones dalintis gyvenimo bei įdomių veiklų prisiminimais, rengsime kūrybos pristatymus, parodas, organizuosime edukacijas, akcijas.

Susirinkusieji skaitė šventines eiles, savo kūrybos eilėraščius, dalinosi palinkėjimais bei dėkojo už gražiai, turiningai praleistus metus. Prie arbatos puodelio vaišinosi tradiciniu pyragu bei kitais gardumynais, linkėjo vieni kitiems sveikatos, stiprybės, džiaugėsi, kad esame, kad būsime, kad toliau vyks skaitytojų klubo „Obuolys nuo obels“ susitikimai.

Kalėdos – stebuklų metas, todėl klubo susitikimo metu vaišinomės obuoliais su kalėdinių palinkėjimų burtais. Kadangi šventiniai palinkėjimai senovėje turėjo maginę užkalbėjimo reikšmę, tikimės, kad linkėjimai visiems išsipildys!

Draugystės bibliotekos kolektyvas džiaugiasi, kad pavyko suburti tokią nuostabią bendruomenę, tikimės ir toliau šiltai bendrauti ir būti kartu!