Knygos yra magija, kurią galima visur pasiimti su savimiStephen King

Draugystės bibliotekoje praktiką atliko praktikantas Daumantas

2018-04-03

Kovo 30 Draugystės bibliotekoje praktiką baigė talentingas komunikacijų studentas Daumantas. Apie laiką praleistą Draugystės bibliotekoje jis sako:

 

„Džiaugiuosi kad teko garbė praktiką atlikti tokioje šaunioje aplinkoje ir susipažinti su labai draugišku bei šauniu Draugystės bibliotekos kolektyvu. Prisipažinsiu, jog prieš pradėdamas praktiką Draugystės bibliotekoje, turėjau sau susidaręs kiek kitokį vaizdą. Kai sužinojau kurioje vietoje yra įsikūrusi ši biblioteka, maniau kad lankytojų ten daug nebus ir kad biblioteka yra paprasta, niekuo neišsiskirianti.

Dabar žinau, kad suklydau taip manydamas. Ši biblioteka paliko man tikra begalę teigiamų prisiminimų: tikrai nustebino kad net ir kukli ir nedidelė biblioteka, kuri net nėra matomoje visiems vietoje, gali būti tokia inovatyvi ir kad joje tiek gausu tokių gražių, bei visiems naudingų renginių (kaip Tautosakos viktorina), joje tiek daug galimybių tobulėti ne tik skaitant knygas bet ir naudojant įvairius elektroninius prietaisus, pavyzdžiui kaip išmanusis ActivTable stalas (kuriuo naudojantis, bibliotekos lankytojai gali pasitikrinti savo užsienio kalbų ar geografines žinias). Bibliotekoje galima žiūrėti ir filmus, redaguoti vaizdinę medžiagą. Bibliotekoje gausu knygų kurios gali būti naudingos ar įdomios kiekvienam, knygos aiškiai atskirtos, todėl dominančių knygų rasti nėra sudėtinga. Pripažinsiu, kad praktiką atlikdamas išmokau tikrai nemažai, teko galimybė atlikti įvairių kūrybinių užduočių, panaudojau ir marketingo žinias sukauptas Universitete, man buvo suteikta galimybė būti Tautosakos viktorinos renginio fotografu bei apžvelgėju.

Noriu padėkoti Draugystės bibliotekai už šiltą priėmimą, bei suteiktą praktinę patirtį, jūs esate vienas draugiškiausių bei šauniausių kolektyvų kokius yra tekę matyti. “

 

(Daumantas Šimanauskas)

 

Dėkojame už gerus darbus!